Neigiami aerojonai – Nauda

Neigiami aerojonai ir jų poveikis

Kas tai?

Neigiami jonai (aerojonai) – tai mikroskopinės oro dalelės, turinčios neigiamą krūvį. Jos susidaro atomą ar molekulę veikiant dideliu energijos kiekiu. Normaliam žmogaus ar gyvūno organizmo funkcionavimui būtina, kad ore kartu su paprastomis deguonies molekulėmis būtų ir neigiamą krūvį turinčių deguonies jonų, t.y. superoksido anijonų radikalų.

Gamtoje gamtinių dujų jonizacijos priežastis yra kosminiai spinduliai, radioaktyvieji litosferos ir atmosferos elementai, UV spinduliavimas ir elektriniai išlydžiai (žaibai). Daug superoksidų yra prie jūros: jie atsiranda banguojant jūros vandeniui.

Eksperimentai

Buvo atlikta daug eksperimentų šioje srityje. Bandymai su žiurkėmis įrodė, kad neigiami aerojonai veikia naudingai, o teigiami – ne. Žiurkių, dalyvavusių oro jonizacijoje neigiamais jonais, mirtingumas pasirodė esantis 9 kartus mažesnis nei kontrolinės grupės. Neigiami aerojonai padidino žiurkių judėjimo aktyvumą, jų apetitą, masę, lytinę funkciją, pagerino kailio išvaizdą ir atsparumą infekcijai, taip prailgindami jų gyvenimo trukmę iki 40 %. Oro jonizacija teigiamais jonai buvo 60% bandomųjų gyvūnų mirties priežastimi mėnesio eigoje. Jau pirmosiomis eksperimento dienomis sumažėjo žiurkių apetitas, atsirado bendra depresija, sumažėjo judėjimo aktyvumas, atsirado dispepsija. Visa tai įtikinamai rodo, kad neigiami deguonies aerojonai teigiamai veikia organizmą, o teigiami yra kenksmingi.

Bet kokios ligos pradžia yra medžiagų apykaitos sutrikimas organizmo ląstelėse, kuris atsiranda dėl jų neigiamo krūvio sumažėjimo. Neigiamą ląstelių krūvį galima atstatyti įkvėpiant oro, prisotinto neigiamų deguonies aerojonų. Jie per plaučius patenka į kraują ir yra paskirstomi po visą organizmą, taip atstatydami neigiamą ląstelių krūvį, stimuliuodami medžiagų apykaitą bei neleisdami pasireikšti tromboziniam poveikiui. Pastaruoju metu teigiama, kad superoksido anijonų radikalai atlieka organizmo reguliavimo funkciją.

A.L. Čiževskis įrodė…

Žmogui užtenka kelias minutes praleisti Gintaro Terapijos kabinete tam, kad visų ląstelių energetinis potencialas pradėtų didėti. O po to ilgam išliktų normos ribose. Sisteminis kvėpavimas deguonies aerojonų pripildytu oru stabdo gyvų organizmų senėjimą ir prailgina jų gyvenimą. Tai įrodė dar A.L. Čiževskis. Laikui bėgant vyksta elektrostatinių organizmo sistemų iškrova (membranos potencialo mažėjimas), nuolatinis citoplazmos jonizacijos mažėjimas, kas savo ruožtu didina bio koloido daleles, dehidratuoja ir sutirština protoplazmą, sutrikdo apetitą ir audinių energijos apykaitą. Visi šie fizikiniai-cheminiai reiškiniai būdingi senėjimui. Nuolatinis organizmo papildymas neigiamais deguonies aerojonais stabdo progresuojančią audinių iškrovą ir žmogaus senėjimą, padovanodamas žmogui keletą papildomų gyvenimo metų.

Neigiami deguonies jonai atstato energetinę pusiausvirą kraujo kūneliuose, susinormalizuoja kraujo apytaka. Eksperimentai įrodė, kad įkvėpiant aerojonus kraujagyslės tampa elastingomis, stabdomas aterosklerozės formavimasis. Taip pat neigiami deguonies jonai pasižymi poveikiu prieš trombozę ir aterosklerozę, kas padeda sumažinti širdies ir kraujagyslių ligų riziką. Gydydamas hipertonija sergančius ligonius deguonies jonais, A.L Čiževskis pastebėjo arterinio kraujo spaudimo sumažėjimą jau po pirmojo seanso. Po to spaudimas kilo beveik iki pradinio lygio, o po 30–35 seansų normalizavosi. Tarp kitko, rezultatai buvo tuo geresni, kuo blogesnė buvo pirminė paciento būklė.

„Aktyvusis deguonis“

Japonų mokslininkai nustatė, kad žmogui būnant patalpoje, pripildytoje neigiamų jonų, jų įtakoje žmogaus organizme gaminasi antioksidantas, vadinamas ubikvinolu, kuris sunaikina didelio aktyvumo molekules ir jonus, susidarančius iš deguonies. Mokslininkai šiuos junginius vadina „aktyviuoju deguonimi“. Aktyvusis deguonis ardo ląstelių baltymus tokiu būdu skatindamas vėžinių auglių formavimąsi. Tačiau ubikunolas veikia aktyvų deguonį anksčiau nei jis pradeda ardyti baltymus, t.y. jį nukenksmina. Dar 1931 prancūzų mokslininkas F. Vles pastebėjo, kad gyvūnams būnant neigiamų aerojonų pertekliaus sąlygomis daugiau nei dešimt kartų sumažėja spontaniškas vėžinių susirgimų formavimasis. Vėžių sergančių pelių patalpinimas į narvelius su deguonies aerojonų pertekliumi buvo auglių išvykimo priežastimi. 1951m. JAV mokslininkai taip pat įrodė, kad neigiami jonai stabdo transplantuojamų vėžinių auglių vystymąsi gyvūnų organizme. A.L.Čiževskis manė, kad auglių vystymasis gali būti sąlygotas sisteminiu aerojonų trūkumu, kurį pastoviai išgyvena žmogus. Kas veda link endogeninio elektros apykaitos sutrikimo, mažina ląstelių koloidų elektrinį potencialą, trikdo jų metabolizmą ir iššaukia priešlaikinį senėjimą, kurio plotmėje vystosi piktybiniai navikai.

Deguonies aerojonai sustiprina medžiagų apykaitą skrandžio-žarnyno trakte daugiau nei 50%, o tai pagreitina regeneracijos tempą ir likviduoja opų pasireiškimą.

Oras be neigiamų jonų –tai tarsi maistas be vitaminų.

Oras, kuriame vyrauja aerojonų deficitas, jo elektrinis nepakankamumas gali būti gipoksijos ir jos padarinių priežastis. Kaip pavyzdį pateiksime oro prisotinimą neigiamais jonais įvairiose vietose:

Miesto butų oras 50-100 aerojonų/см3
Miesto gatvių oras 100-500 aerojonų /см3
Oras miške ar prie jūros 1000-5000 aerojonų /см3
Oras kalnų kurortuose virš 5000 aerojonų /см3
Gintaro terapijos kabinete siekia 6330 aerojonų/см3

Atidaryti langai, ventiliacija, kondensavimo sistemos neturi svarbios įtakos aerojonų buvimui patalpoje esant žmonėms. Pastaruoju metu gauta daug įvairių oro jonizatorių (aerojonizatorių arba taip vadinamų „Čiževskio lempų“). Dabar jie gaminami įvairiuose Rusijos miestuose. Visgi net ir patentuoti modeliai leidžiami naudoti tik higienos, o ne gydymo tikslams. Be to, įvairios įmonės išleidžia aerojonizatorius, dirbančius įvairiais principais (su pastoviu ar impulsiniu deguonies aerojonų gamybos režimu), kas reikalauja ištirti jų poveikio efektus bei naudotis atsargiai ir protingai. Taip pat vykstant oro aerojonizacijai yra įkraunamos ir dulkių dalelės, kurios nusėda ant sienų ir baldų. Taip susiformuoja sunkieji jonai, kurie gali tik pakenkti organizmui.

Tuo tarpu, Gintaro Terapijos kabinete neigiamai įkrautas fonas, suformuojamas natūraliai, aerojonų dalelės pasiskirsto vienodai, ir taip pat nelieka sunkiųjų jonų susidarymo pavojaus. Lengvųjų jonų perdozavimas neįmanomas, kraujas negali įsisavinti daugiau deguonies molekulių, negu tiek, kiek tai lemia hemoglobino molekulių, išnešiojančių deguonį po ląsteles, skaičius, ir viskas, ko kraujas neįsisavina, yra iškvepiama lauk. Nepastebėtas nė vienas žmogaus sveikatos pablogėjimo įvykis, veikiant organizmą aerojonais.