Procedūros

Procedūros

Nepakartojami potyriai Gintaro kambaryje!

Pagrindinė procedūra Gintaro kambaryje yra labai paprasta – tiesiog būti jame ir kvėpuoti neigiamais aerojonais prisotintu oru.

Ką Jūs galite veikti Gintaro kambaryje? Jūs galite daryti ką tik norite: gulėti ant gintarinių grindų ir relaksuoti ar tiesiog sėdėti ir pavyzdžiui skaityti knygą, ar užaiimti meditacija. Esmė yra būti viduje ir kvėpuoti.

Kiek laiko reikia praleisti Gintaro kambaryje? Tai priklauso nuo Jūsų pasirinkimo. Minumalus laikas yra pusę valandos (30min), bet mes rekomenduojame praleisti ne mažiau nei vieną valandą (60min). Gintaro kambario patento autorių nuomone, viena valanda yra optimalus laiko tarpas tam kad neigiami aero jonai įsigertų ir būtų jaučiamas efektas.

Ar reikalinga dėvėti kažkokius specialius drabužius būnant Gintaro kambaryje? Taip, dėl higienos reikalavimų, Gintaro kambaryje yra būnama su vienkartiniais kombinezonais. Šiuos vienkartinius kombinezonus reikia dėvėti ant nuogo kūno. Kombinezonus galėsite ėsigyti pas mus. Vieno vieneto kaina yra 3 eur.

Ar galima užsisakyti papildomas procedūras? Taip, žinoma. Pas mus dirba masažuotojas turintis medicininį išsilavinimą. Taigi, Jūs galite aužsisakyti klasikinį masažą ar specializuotą atskirų kūno dalių masažą. Visi masažai bus atliekami Gintaro kambaryje. Masažo metu Jūs būsite vieni Gintaro kambaryje, tuo metu kiti lankytojai bus neįleidžiami.

Kas yra „Gintaro vonia“? Tai yra viena iš procedūrų su gintaru. Gintaro kambaryje žmogaus kūnas yra užkasamas pašildintu gintaru. Tai labai naudinga žmonėms besiskundžiantiems nugaros, raumenų, sanarių skausmais. Procedūra trunka pusę valandos (30min) ir Jūs kambaryje būsite vienas, kiti lankytojai tuo metu bus neįleidžiami.